zobrazit: rozšířený popis | přehled
řadit:   abecedně | 
podle nejnižší ceny
podle nejvyšší ceny
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro děti 1 - 5 let, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minim
633 Kč
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro dospělé, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální ne
633 Kč
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou do 18 měsíců věku, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimá
659 Kč
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální nebo žádné riziko nežád
527 Kč
HandiHaler umožní inhalaci léku obsaženého v přípravku Spiriva, prášek k inhalaci v tvrdých tobolkách.
173 Kč
Kompresorový inhalátor Beurer IH18 je vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích, při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Lze jej desinfikovat. Atomizace tekutých léků přes technologii - vzduchový kompresor (tlak 1,1 bar).
1234 Kč
CD-video pro děti ZDARMA! Velmi lehký 270gramů! Malý,přenosný, kompr.inhalátor,velmi tichý jen 46 dB. Nebuliz.výkon 0,3ml/min. Obsahuje:přístroj,inhal.set,nos.nástavec,masky pro kojence a děti, 5 vzduch.filtrů a 2 postavičky zvířátek pro děti. Záruka 3r.
1553 Kč
Kompresorový inhalátor Beurer IH21 je vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích, při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Lze jej desinfikovat. Atomizace tekutých léků přes technologii - vzduchový kompresor (tlak 1,2 bar).
1415 Kč
Kompresorový inhalátor OMRON CompAir Elite C30 pro individuální/profesionální použití,kompaktní. Kvalitní přepravní taška, inhalační maska pediatrická a pro dospělé.
3237 Kč
Kompresorový inhalátor OMRON CompAir Pro C29 pro individuální/profesionální použití, kompaktní,nosní inhalační nástavec, inhalační maska pediatrická a pro dospělé.
2069 Kč
Malý přenosný dětský kompresorový inhalátor se sysémem stálé velikosti částic a technologií regulovatelného průtoku vzduchu. Je navržen pro inhalaci dětem v domácím prostředí.
1485 Kč
Odolný pístový kompresor, vyrobeno v EU, pro domácí použití. Praktické provedení pro přenášení, kvalitní italský výrobek. Nebulizační výkon 0,35 ml/min. Pro inhalaci léků i zvlhčování dýchacích cest. Bohaté standardní příslušenství.
1082 Kč
Kompres.inhalátor pro cílenou léčbu -výběr ze 3 možností dodání léčiva do horních/středních/dolních dých.cest,odolný pístový kompresor.Pro profesionální i domácí použití,vysoký nebulizační výkon 0,3 až 0,7ml/min. Pro inhalaci léků i zvlhčování dých.cest.
1407 Kč
Kompresorový inhalátor, vysoký nebulizační výkon 0,5ml/min !.Balení obsahuje: přístroj, 2x inhal.set (soupravu), nosní náustek, PVC dětskou i pediatrickou masku, 5 vzduchových filtrů. Záruka 3roky !
1690 Kč
CD-video pro děti ZDARMA! Velmi lehký jen 190gramů! Velmi malý (do ruky),přenosný, kompres.inhalátor, velmi tichý: 45dB. Neb.výkon 0,25ml/min. Bal.obsahuje:přístroj, inhal.set,nosní náustek,masku dětskou i pro dospělé, 5 náhr.vzduch.filtrů. Záruka 3roky!
1148 Kč
Inhalátor pro léčbu hor. a dol. cest dýchacích, při astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Atomizace tekutých léků přes technologií - vzduchový kompresor (tlak 0,85 bar), vysoký podíl respirabilní částice, inhalace vysokou kapacitou (> 0,18 ml / min).
2645 Kč
PARI BOY COMPACT je vysoce účinným inhalačním přístrojem k inhalační léčbě dolních a horních cest dýchacích aerosolovými léčivy.
3602 Kč
Absolutně tichý provoz! Volitelný vysoký nebulizační výkon 0,38 nebo 0,77 ml/min. přinášející rychlou úlevu. Pro inhalaci léků i zvlhčování dýchacích cest. Bohaté příslušenství. Praktické provedení pro přenášení.
1639 Kč
Oblíbený ultrazvukový inhalátor, vhodný pro domácí léčbu nebo ambulantní ordinace lékaře. Má snadnou obsluhu, tichý chod, těžiště dole zaručující stabilitu vůči podložce, světelnou regulaci chodu, nízký příkon i hmotnost.
4845 Kč
Inhalátor-ultrazvukový rozprašovač k léčení horních i dolních cest dýchacích. Aerosol produkovaný vysokofrekvenční oscilací obsahuje kapky o velikosti převážně 1–5 m a je proto schopný dopravit mlžně rozprášené účinné látky až do dolních cest dýchacích.
1945 Kč
OptiChamber Diamond optimalizuje dodání léčiva do plic. Anti-statická komora optichamberu vytváří aerosol, který umožňuje pacientovi pohodlnou a účinnou inhalaci léku po delší dobu.
251 Kč
Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. L se používá k efektivnější aplikaci léku pro dospělé.
469 Kč
Set OptiChamber Diamond - inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. M se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku od 18 měsíců do 6 let.
469 Kč
Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. S se používá k efektivnější aplikaci léku pro děti do 18 měsíců.
469 Kč
Maska LiteTouch o velikosti L je určena výhradně pro použití s antistatickým inhalačním nástavcem s ventilem OptiChamber Diamond. Je určen k aplikaci léku pro dospělé.
225 Kč
Maska LiteTouch o velikosti M je určena výhradně pro použití s antistatickým inhalačním nástavcem s ventilem OptiChamber Diamond. Je určen k aplikaci léku pro děti od 18 měsíců do 6 let.
225 Kč
Maska LiteTouch o velikosti L je určena výhradně pro použití s antistatickým inhalačním nástavcem s ventilem OptiChamber Diamond. Je určen k aplikaci léku pro děti do 18 měsíců.
225 Kč
Maska vel. M pro OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku od 18 měsíců do 6 let.
221 Kč
Maska vel. S pro OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku do 18 měsíců.
222 Kč
PARI VORTEX chamber je první antistatický inhalační nástavec na principu cyklonového víru, který podporuje přenos malých kapiček aerosolu do plic.
543 Kč
PARI VORTEX chamber je první antistatický inhalační nástavec na principu cyklonového víru, který podporuje přenos malých kapiček aerosolu do plic. Dodává se s maskou pro děti do 2 let.
655 Kč
PARI VORTEX chamber je první antistatický inhalační nástavec na principu cyklonového víru, který podporuje přenos malých kapiček aerosolu do plic. Dodává se s maskou pro děti od 2 let.
611 Kč
Kompresorový nebulizátor, kompresorový nebulizační systém s prokazatelně účinnou SideStream technologií
2126 Kč
Kompresorový nebulizátor- kompresorový nebulizační systém s prokazatelně účinnou SideStream technologií.
1711 Kč
Kompresorový nebulizátor SAMI. Navržen speciálně pro použití dětskými pacienty doma i ve zdravotnických zařízeních. Kompresorový nebulizační systém s prokazatelně účinnou SideStream technologií.
1711 Kč
Solná dýmka k inhalaci. Patentovaný výrobek, který blahodárně účinkuje na dýchací soustavu při alergiích, astmatu, bornchitidě apod.
562 Kč
Přírodní poklad s trvalým účinkem „solné krystalky kamenné soli“ z období halitu, který rychle zmírní příznaky a může hrát důležitou roli i v prevenci nachlazení, rýmy, kašle, bronchitidy či astmatu nebo různých alergických onemocnění dýchacích cest.
236 Kč
Solná dýmka k inhalaci pro děti. Patentovaný výrobek, který blahodárně účinkuje na dýchací soustavu při alergiích, astmatu, bornchitidě apod.
436 Kč
Zdravotnický prostředek. Inhalační pomůcka, která usnadňuje aplikaci léků určených k tomuto způsobu podání.
203 Kč

Produkty momentálně nedostupné

Inhalační pomůcka pro děti. Babyhaler je pomůcka, která kojencům a malým dětem usnadňuje inhalaci léků určených k tomuto způsobu podání. Jeho součásti je měkká obličejová maska, která se přikládá na nos a ústa dítěte.
Velmi lehký inhalátor - pouze 270gramů! Malý, přenosný, kompres.inhalátor, velmi tichý: pouze 46 dB. Nebulizační výkon 0,3ml/min. Balení obsahuje: přístroj, inhalační set, nosní náustek, masku dětskou i pro dospělé, 5 vzduchových filtrů. Záruka 3roky !
Kompresorový inhalátor Beurer IH20 je vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích, při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Lze jej desinfikovat. Atomizace tekutých léků přes technologii - vzduchový kompresor (tlak 0,85 bar).
Kompresorový inhalátor Beurer IH25/1 je vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích, při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Lze jej desinfikovat. Atomizace tekutých léků přes technologii - vzduchový kompresor (tlak 0,80 bar).
Kompresorový nebulizátor Porta Neb k aplikaci léků inhalační cestou se používají nejčastěji k inhalaci bronchodilatačních (úlevových léků). Lze je využívat i v domácím prostředí.
Náhradní náplň kamenné soli Rock Salt 220g je určena do inhalátoru Salitair. Používá se při astmatu, bronchitidě, alergiích a jiných respiračních onemocněních.
Nejmenší a nejlehčí kompresorový nebulizátor na našem trhu. Systém obsahuje kompresor, vícenásobně použitelný nebulizátor Micro Plus, napájecí zdroje (síťový a automobilový), 4 filtry, brašnu, lithium-iontovou baterii.
Nejmenší a nejlehčí kompresorový nebulizátor na našem trhu. Systém obsahuje kompresor, vícenásobně použitelný nebulizátor Micro Plus™, napájecí zdroje (síťový a automobilový), čtyři filtry, brašnu.
OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro dospělé i děti.
OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem a maskou vel. L se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro dospělé
OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem a maskou vel. M se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku od 18 měsíců do 6 let.
OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem a maskou vel. S se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku do 18 měsíců.
Maska vel. L pro OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro dospělé.
Inhalátor s krystalky soli - využití u onemocnění astma bronchiale, alergií, jiných respiračních onemocněních.
Solná fajfka klasik je ruční inhalátor, který je prospěšný proti astmatu, běžnému nachlazení a jiným infekcím, pylu a jiným alergenům a problémům způsobeným kouřením.

Časopis Léky a lékárna
stefajir
 
 
01.07.2015 13:58

© 2003-2009 Edukafarm, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Aesculap - lékárna Brno