zobrazit: rozšířený popis | přehled
řadit:   abecedně | 
podle nejnižší ceny
podle nejvyšší ceny
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro děti 1 - 5 let, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minim
661 Kč
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro dospělé, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální ne
635 Kč
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou do 18 měsíců věku, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimá
661 Kč
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem,s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu, pro inhalační podávání léků (vdechování). Léky se dostávají přímo do dýchacích cest, kde mají velký léčebný účinek a minimální nebo žádné riziko nežád
528 Kč
HandiHaler umožní inhalaci léku obsaženého v přípravku Spiriva, prášek k inhalaci v tvrdých tobolkách.
181 Kč
CD-video pro děti ZDARMA! Velmi lehký 270gramů! Malý,přenosný, kompr.inhalátor,velmi tichý jen 46 dB. Nebuliz.výkon 0,3ml/min. Obsahuje:přístroj,inhal.set,nos.nástavec,masky pro kojence a děti, 5 vzduch.filtrů a 2 postavičky zvířátek pro děti. Záruka 3r.
1505 Kč
Kompresorový inhalátor Beurer IH21 je vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích, při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Lze jej desinfikovat. Atomizace tekutých léků přes technologii - vzduchový kompresor (tlak 1,2 bar).
1330 Kč
Kompresorový inhalátor Beurer IH25/1 je vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích, při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Lze jej desinfikovat. Atomizace tekutých léků přes technologii - vzduchový kompresor (tlak 0,80 bar).
1596 Kč
Kompresorový inhalátor OMRON CompAir Elite C30 pro individuální/profesionální použití,kompaktní. Kvalitní přepravní taška, inhalační maska pediatrická a pro dospělé.
3272 Kč
Kompresorový inhalátor OMRON CompAir Pro C29 pro individuální/profesionální použití, kompaktní,nosní inhalační nástavec, inhalační maska pediatrická a pro dospělé.
2075 Kč
Odolný pístový kompresor, vyrobeno v EU, pro domácí použití. Praktické provedení pro přenášení, kvalitní italský výrobek. Nebulizační výkon 0,35 ml/min. Pro inhalaci léků i zvlhčování dýchacích cest. Bohaté standardní příslušenství.
1022 Kč
Kompresorový inhalátor, vysoký nebulizační výkon 0,5ml/min !.Balení obsahuje: přístroj, 2x inhal.set (soupravu), nosní náustek, PVC dětskou i pediatrickou masku, 5 vzduchových filtrů. Záruka 3roky !
1695 Kč
CD-video pro děti ZDARMA! Velmi lehký jen 190gramů! Velmi malý (do ruky),přenosný, kompres.inhalátor, velmi tichý: 45dB. Neb.výkon 0,25ml/min. Bal.obsahuje:přístroj, inhal.set,nosní náustek,masku dětskou i pro dospělé, 5 náhr.vzduch.filtrů. Záruka 3roky!
1213 Kč
Inhalátor pro léčbu hor. a dol. cest dýchacích, při astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Atomizace tekutých léků přes technologií - vzduchový kompresor (tlak 0,85 bar), vysoký podíl respirabilní částice, inhalace vysokou kapacitou (> 0,18 ml / min).
2346 Kč
PARI BOY COMPACT je vysoce účinným inhalačním přístrojem k inhalační léčbě dolních a horních cest dýchacích aerosolovými léčivy.
3611 Kč
Absolutně tichý provoz! Volitelný vysoký nebulizační výkon 0,38 nebo 0,77 ml/min. přinášející rychlou úlevu. Pro inhalaci léků i zvlhčování dýchacích cest. Bohaté příslušenství. Praktické provedení pro přenášení.
1549 Kč
Oblíbený ultrazvukový inhalátor, vhodný pro domácí léčbu nebo ambulantní ordinace lékaře. Má snadnou obsluhu, tichý chod, těžiště dole zaručující stabilitu vůči podložce, světelnou regulaci chodu, nízký příkon i hmotnost.
3474 Kč
Inhalátor-ultrazvukový rozprašovač k léčení horních i dolních cest dýchacích. Aerosol produkovaný vysokofrekvenční oscilací obsahuje kapky o velikosti převážně 1–5 m a je proto schopný dopravit mlžně rozprášené účinné látky až do dolních cest dýchacích.
1944 Kč
OptiChamber Diamond optimalizuje dodání léčiva do plic. Anti-statická komora optichamberu vytváří aerosol, který umožňuje pacientovi pohodlnou a účinnou inhalaci léku po delší dobu.
251 Kč
Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. L se používá k efektivnější aplikaci léku pro dospělé.
471 Kč
Set OptiChamber Diamond - inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. M se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku od 18 měsíců do 6 let.
471 Kč
Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. S se používá k efektivnější aplikaci léku pro děti do 18 měsíců.
471 Kč
Maska LiteTouch o velikosti L je určena výhradně pro použití s antistatickým inhalačním nástavcem s ventilem OptiChamber Diamond. Je určen k aplikaci léku pro dospělé.
225 Kč
Maska LiteTouch o velikosti M je určena výhradně pro použití s antistatickým inhalačním nástavcem s ventilem OptiChamber Diamond. Je určen k aplikaci léku pro děti od 18 měsíců do 6 let.
225 Kč
Maska vel. M pro OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku od 18 měsíců do 6 let.
221 Kč
Maska vel. S pro OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku do 18 měsíců.
221 Kč
PARI VORTEX chamber je první antistatický inhalační nástavec na principu cyklonového víru, který podporuje přenos malých kapiček aerosolu do plic.
544 Kč
PARI VORTEX chamber je první antistatický inhalační nástavec na principu cyklonového víru, který podporuje přenos malých kapiček aerosolu do plic. Dodává se s maskou pro děti do 2 let.
656 Kč
PARI VORTEX chamber je první antistatický inhalační nástavec na principu cyklonového víru, který podporuje přenos malých kapiček aerosolu do plic. Dodává se s maskou pro děti od 2 let.
613 Kč
Kompresorový nebulizátor, kompresorový nebulizační systém s prokazatelně účinnou SideStream technologií
2131 Kč
Kompresorový nebulizátor- kompresorový nebulizační systém s prokazatelně účinnou SideStream technologií.
1716 Kč
Kompresorový nebulizátor SAMI. Navržen speciálně pro použití dětskými pacienty doma i ve zdravotnických zařízeních. Kompresorový nebulizační systém s prokazatelně účinnou SideStream technologií.
1716 Kč
Solná dýmka k inhalaci. Patentovaný výrobek, který blahodárně účinkuje na dýchací soustavu při alergiích, astmatu, bornchitidě apod.
564 Kč
Přírodní poklad s trvalým účinkem „solné krystalky kamenné soli“ z období halitu, který rychle zmírní příznaky a může hrát důležitou roli i v prevenci nachlazení, rýmy, kašle, bronchitidy či astmatu nebo různých alergických onemocnění dýchacích cest.
236 Kč
Zdravotnický prostředek. Inhalační pomůcka, která usnadňuje aplikaci léků určených k tomuto způsobu podání.
204 Kč

Produkty momentálně nedostupné

Inhalační pomůcka pro děti. Babyhaler je pomůcka, která kojencům a malým dětem usnadňuje inhalaci léků určených k tomuto způsobu podání. Jeho součásti je měkká obličejová maska, která se přikládá na nos a ústa dítěte.
Velmi lehký inhalátor - pouze 270gramů! Malý, přenosný, kompres.inhalátor, velmi tichý: pouze 46 dB. Nebulizační výkon 0,3ml/min. Balení obsahuje: přístroj, inhalační set, nosní náustek, masku dětskou i pro dospělé, 5 vzduchových filtrů. Záruka 3roky !
Kompresorový inhalátor Beurer IH20 je vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích, při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí. Lze jej desinfikovat. Atomizace tekutých léků přes technologii - vzduchový kompresor (tlak 0,85 bar).
Kompresorový nebulizátor Porta Neb k aplikaci léků inhalační cestou se používají nejčastěji k inhalaci bronchodilatačních (úlevových léků). Lze je využívat i v domácím prostředí.
Ultrazvukový inhalátor vhodný k inhalaci všech tekutých farmak. Snadné a jednoduché použití. Vhodný k podpůrné léčbě plicních onemocnění, tracheitidy, astmatu, bronchitidy a alergií, při problémech s hlasivkami, nachlazení.
Náhradní náplň kamenné soli Rock Salt 220g je určena do inhalátoru Salitair. Používá se při astmatu, bronchitidě, alergiích a jiných respiračních onemocněních.
Nejmenší a nejlehčí kompresorový nebulizátor na našem trhu. Systém obsahuje kompresor, vícenásobně použitelný nebulizátor Micro Plus, napájecí zdroje (síťový a automobilový), 4 filtry, brašnu, lithium-iontovou baterii.
Nejmenší a nejlehčí kompresorový nebulizátor na našem trhu. Systém obsahuje kompresor, vícenásobně použitelný nebulizátor Micro Plus™, napájecí zdroje (síťový a automobilový), čtyři filtry, brašnu.
OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro dospělé i děti.
OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem a maskou vel. L se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro dospělé
OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem a maskou vel. M se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku od 18 měsíců do 6 let.
OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem a maskou vel. S se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro děti ve věku do 18 měsíců.
Maska LiteTouch o velikosti L je určena výhradně pro použití s antistatickým inhalačním nástavcem s ventilem OptiChamber Diamond. Je určen k aplikaci léku pro děti do 18 měsíců.
Maska vel. L pro OptiChamber - inhalační nástavec s ventilem se používá v kombinaci s dávkovacím inhalátorem k efektivnější aplikaci léku pro dospělé.
Inhalátor s krystalky soli - využití u onemocnění astma bronchiale, alergií, jiných respiračních onemocněních.
Solná dýmka k inhalaci pro děti. Patentovaný výrobek, který blahodárně účinkuje na dýchací soustavu při alergiích, astmatu, bornchitidě apod.
Solná fajfka klasik je ruční inhalátor, který je prospěšný proti astmatu, běžnému nachlazení a jiným infekcím, pylu a jiným alergenům a problémům způsobeným kouřením.

Časopis Léky a lékárna
stefajir
 
 
22.12.2014 15:04

© 2003-2009 Edukafarm, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Aesculap - lékárna Brno