Samoleceni.cz

 
Nákupní košík
Košík je prázdný

Nejprodávanější

Humánní
léčivý přípravek

34 Kč
Humánní
léčivý přípravek

41 Kč
Humánní
léčivý přípravek

70 Kč
Humánní
léčivý přípravek

30 Kč
Humánní
léčivý přípravek

97 Kč

kyselina acetylsalicylová

Zobrazit:   rozšířený popis   přehled
Acygal 500mg por.tbl.nob.10x500mg
Acygal 500 patří do farmakoterapeutické skupiny jiná analgetika a antipyretika....
Před použitím si důkladně přečtěte
příbalovou informaci
Humánní
léčivý přípravek

30 Kč
Acylpyrin 500mg por.tbl.eff.15x500mg
Přípravek účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu, ve vyšších...
Před použitím si důkladně přečtěte
příbalovou informaci
Humánní
léčivý přípravek

70 Kč
Acylpyrin tbl.10x500mg
Přípravek se užívá při horečce a bolesti, hlavně při akutních chřipkových...
Před použitím si důkladně přečtěte
příbalovou informaci
Humánní
léčivý přípravek

34 Kč
Anopyrin 400mg tbl.10x400mg
Tablety Anopyrin patří mezi antitrombotika ze skupiny inhibitorů agregace trombocytů,...
Před použitím si důkladně přečtěte
příbalovou informaci
Humánní
léčivý přípravek

41 Kč
Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina...
Před použitím si důkladně přečtěte
příbalovou informaci
Humánní
léčivý přípravek

97 Kč
Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina...
Před použitím si důkladně přečtěte
příbalovou informaci
Humánní
léčivý přípravek

47 Kč

 
 

© 2018 - Jánošíkovi, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Lékárna Na Jihu, Žatec